گرفتن تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک ابی اینستا

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

سلام به همه دوستداران سئوبلک؛ امروز در مقاله “گرفتن تیک آبی اینستاگرام” حاوی خبری هستم که برای کسانی که علاقه به گرفتن تیک آبی برای اینستگرام خود هستند. و اون خبرِ آزاد شدن تیک ابی اینستگرام است

تیک ابی اینستاگرام چیست

اگر دقت کرده باشید در کنار نام اکانت برخی از افراد مشهور و شناخته شده دنیا در اینستاگرام یک تیک آبی منحصر به فرد قرار دارد که اصالت و رسمی بودن اکانت آن‌ها را نمایش می‌دهد. به پروفایل‌ها یا اکانت‌هایی که تیک آبی اینستاگرام را دارند اصطلاحا Verified Badge به معنای مفهومی “دارای نشان تایید” گفته می‌شود

تیک آبی یا همان ( Verified Badge )  در اینستاگرام به این معناست که صفحه مورد نظر جعلی نبوده و به همان شخص تعلق دارد. این موضوع توسط اینستاگرام تأیید شده و به این ترتیب می‌توانید از بابت اصلی بودن صفحه خیالتان راحت باشد. این علامت باعث شناسایی پروفایل واقعی شما برای طرفدارانتان می‌شود

تیک آبی اینستاگرام را معمولاً در صفحه افراد مشهوری مثل خواننده‌ها، بازیگران، سیاستمداران ببینید. اما نگران نباشید ما به وسیله ویکی پدیا به صورت تضمینی اعتبار اکانت اینستگرام شما را بالا میبریم و تا بتوانید این تیک ابی را دریافت کنید.

خرید تیک آبی اینستگرام
خرید تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟

به گفته اینستاگرام اکانت‌هایی واجد شرایط دریافت تیک آبی هستند که شاخص، معتبر، منحصربه‌فرد و کامل باشند. اما این عبارات دقیقاً چه معنایی دارد؟

شاخص (Notable): اکانت شما باید فرد یا یک برند شاخص و مشهور باشد. اینستاگرام درخواست تیک آبی افرادی را بررسی می‌کند که نام آن‌ها نسبتاً شهرت داشته و در اینترنت جستجو می‌شود.

اگر از از شهرت کافی برای حستجو در اینترنت جهت دریافت بازدید کننده برخوردار نیستید، نگران نباشید سئوبلک برای این نیز راه حلی دارد و اون خرید بازدید کننده است.

معتبر (Authentic): اکانت شما باید نماینده یک شخص واقعی و یا یک کسب‌وکار و برند ثبت شده باشد.

منحصربه‌فرد (Unique): اکانت شما باید تنها نماینده شخص یا برند در اینستاگرام باشد. به ازای هر شخص یا کسب‌وکار اینستاگرام تنها به یک اکانت تیک آبی اضافه می‌کند؛ به استثنای صفحات در زبان‌های مختلف برای مناطق مختلف جغرافیایی.

کامل (Complete): اکانت شما باید عمومی (پابلیک) بوده و دارای بیوگرافی، تصویر پروفایل و حداقل یک پست باشد. پروفایل شما نباید شامل لینک به سایر شبکه‌های احتماعی باشد.

در مورد رابطه بین تأیید هویت در فیس‌بوک و اینستاگرام، این شرکت می‌گوید تمام صفحات وریفای شده فیس‌بوک به‌صورت خودکار واجد شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام نیستند. در حال حاضر «تنها اکانت‌های اینستاگرامی واجد دریافت تیک آبی هستند که احتمال جعل هویت آن‌ها زیاد است.»

پس از این‌که درخواست تیک آبی را ثبت کردید وقتی اینستاگرام درخواست شما را بررسی کرد نتیجه را از طریق یک اعلان در اپلیکیشن به اطلاع شما می‌رساند. این شرکت هیچ بازه زمانی را برای بررسی درخواست‌ها اعلام نکرده است.

فعال باشید : اگر اینستاگرام ببیند اخرین پست شما مال ماه ها قبل باشد پیج شما را هک شده یا از دست رفته تشخیص میدهد.

پیشینه پاک : از کلمات غیر مجاز بپرهیزید و مسدود نشوید همیشه خوش برخورد باشید تا توسط اینستاگرام متخلف تشخیص داده نشوید.

بیوگرافی معتبر : تا میتوانید برای خود بیوگرافی معتبر بسازید راه های زیادی در اینترنت است مثل ویکی پدیا

گرفتن تیک آبی اینستگرام
گرفتن تیک آبی اینستاگرام

 

مختص شما:  ساخت اکانت پی پال دائمی

مزایای تیک آبی اینستاگرام

تا اینجا به صورت مختصر به مزایای داشتن تیک آبی اینستاگرام اشاره کردیم. اینکه علامت آبی کوچک در کنار اسم شما، بیشتر از هرچیزی یک نماد است. نمادی که مخاطبان شما با دیدنش احساسات مثبت و خاصی را درباره شما دریافت می‌کنند. اما داشتن تیک آبی چه مزیت‌های دیگری دارد؟ بخشی از مزیت‌های کسب این علامت مواردی است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

 

 • تیک آبی، از هرگونه سواستفاده‌‌ای جلوگیری می‌کند

ممکن است برای شما یا اطرافیانتان هم پیش آمده باشد که زمان بسیار زیادی را صرف ساختن برند شخصی یا یک کسب و کار در اینستاگرام کرده‌اید، پست‌ها، عکس‌ها و ویدیوهای زیادی ساختید و در نهایت همه آن‌ها را یک نفر دیگر کپی کرده و مورد سو استفاده قرار داده است. در این زمان‌ها اگر شما صاحب یکی از همین علامت‌های شگفت‌انگیز باشید، اینستاگرام تمایل بیشتری برای حفظات از منافع شما دارد! و احتمال بیشتری برای پیگیری این موضوع از طرف این بستر وجود خواهد داشت. البته پشت جدیت اینستاگرام در پیگیری و محافظت بیشتر از این اکانت‌ها هم دلیل منطقی‌ای وجود دارد. اینکه شما هر چه قدر معروف‌تر باشید، محتوای شما بیشتر دیده می‌شود و احتمال سو استفاده و کپی کردنش هم بیشتر می‌شود.

مطمئن هستید هویت برند شما به سرقت نمی‌رود و با خاطر آسوده می‌توانید در اینستاگرام فعالیت کنید. بدون نشان تأیید ممکن است شخص دیگری با نام برند شما حساب باز کند و با اعتبار شما کسب درآمد کند و این برای اعتبار و تجربه مشتری از برند شما بسیار مخرب خواهد بود. پس با گرفتن نشان تأیید به جاودانگی برند خود در اینستاگرام کمک خواهید کرد.

 

 • این علامت در اینستاگرام خیلی خاص است!

اکانت‌های تایید شده در اینستاگرام به نسبت کم یابند. گرفتن تیک آبی در توییتر خیلی سخت نیست. در شبکه اجتماعی پینترس (Pinterest ) همه برندها و کسب و کارها می‌توانند تیک آبی بگیرند. اما در اینستاگرام اینگونه نیست. شخصیت‌های معروف بدون اینکه حتی یک پست داشته باشند، می‌توانند صاحب این نماد باشند. در صورتی که شما ممکن است هزاران دنبال‌کننده و پست داشته باشید، اما مورد تایید اینستاگرام قرار نگیرید. دست‌نیافتنی بودن این علامت، آن را خاص‌ترش می‌کند.

گرفتن تیک آبی اینستگرام
گرفتن تیک آبی اینستاگرام
 • با تیک آبی اعتماد کردن آسان می‌شود

واضح است که وقتی تیک آبی را در صفحه یک شخص یا برند می‌بینید، احساس امنیت می‌کنید و در واقع به آن اعتماد دارید. حتی اگر این علامت را در صفحه شخصی ببینید که او را نمی‌شناسید، احتمالا سریع با خودتان فکر می‌کنید که این فرد، شخصیت مهمی است.

 • دسترسی به ابزار «بتا» با این نماد ممکن می‌شود

وقت‌هایی که اینستاگرام در حال تست کردن یک امکان یا ویژگی جدید است، بیشتر اوقات دسترسی آن‌را زودتر از بقیه به افراد صاحب این علامت می‌دهد. مثلا زمانی که امکان لینک گذاشتن در استوری‌ها فراهم شد، در ابتدا تنها کسانی که تیک آبی داشتند می‌توانستند از این ویژگی استفاده کنند. در حال حاضر هم، درحالی که اکانت‌های معمولی باید حداقل ده هزار دنبال کننده داشته باشند تا بتوانند از این امکان استفاده کنند، صاحبان تیک آبی، حتی اگر کمتر از این مقدار فالوئر داشته باشند هم دسترسی به این ابزار را دارند.

 • کنار رفتن محدودیت ها

با گرفتن نشان تأیید شما به تمامی امکانات این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا می‌کنید. یکی از این قابلیت‌ها، قابلیت قرار دادن لینک در استوری یا همان کشیدن صفحه استوری به سمت بالا (Swipe-Up) است. برای دسترسی به این قابلیت باید دست کم 10000 دنبال‌کننده (فالوور) داشته باشید ولی اگر تیک آبی را بگیرید هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

 • برند سازی

معروف شدن در جهان و نوعی ساخت شناسنامه جهانی که باعث افزایش قدرت مانور راحت در اینستاگرام به معنی دیگر حرف شما به نوعی سند میشود و مورد تایید دیگران قرار میگیرد.
افزایش فالوور افراد برای اینکه خودشان هم معروف شوند سعی میکنند افراد مشهور تیک آبی را فالو کنند.

 • افزایش درامد

قدرت مانور جهت گرفتن تبلیغ از کسانی که میخواهند معروف شوند (نوعی کسب درامد)

موردی که دوست ندارم بیان کنم ولی حقیقت دارد “سوء استفاده از حساب ” فروش در بازار های سیاه.

گرفتن تیک آبی اینستگرام
گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چیزهایی که باید قبل از ثبت درخواست برای گرفتن تیک آبی بدانید

قبل از ثبت درخواست خود، چند نکته دیگر هم وجود دارد که بد نیست آن‌ها را مرور کنیم:

هیچ تعداد حداقلی برای فالوئرهایتان وجود ندارد

همانطور که اشاره شد، هیچ محدودیتی برای تعداد فالوئرها وجود ندارد. به طور مثال زمانی که رئیس جمهور آلمان برای گرفتن تیک آبی درخواست خود را ثبت کرد، کمتر از هزار فالوئر داشت!

تیک ابی اینستا
تیک ابی اینستا

اینستاگرام هیچ دلیلی را به شما ارائه نمی‌کند

اگر درخواست شما توسط اینستاگرام مورد تایید قرار نگیرد، هیچ توضیحی به شما ارائه نخواهد شد. اما رد شدن درخواست شما، به این معنی نیست که نمی‌توانید مجددا درخواست بررسی ثبت کنید. می‌توانید اطلاعات پروفایلتان را بار دیگر، با دقت بیشتری تکمیل کنید و دوباره برای گرفتن تیک آبی اقدام کنید.

اینستاگرام درباره شما تحقیق می‌کند

درخواست شما برای دریافت تیک آبی توسط ربات بررسی نمی‌شود. بلکه ایسنتاگرام کارمندانی دارد که درباره شما تحقیقاتی انجام می‌دهند. سعی کنید اطلاعات و هویتتان در همه شبکه‌های اجتماعی و همچنین سایت یا وبلاگتان مشابه باشد.

مدت زمان بررسی مشخص نیست

بعد از ثبت درخواست، هیچ راهی جز صبر کردن وجود ندارد. ممکن است بررسی درخواست شما، روزها، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها زمان نیاز داشته باشد. با تایید شدن اکانت شما توسط اینستاگرام، پیام دریافت خواهید کرد.

مراحل درخواست تیک آبی اینستاگرام

اولین قدم برای رسیدن به جواب اینکه چطورباید تیک آبی اینستاگرام بگیریم ارسال درخواست به اینستاگرام است که برای ارسال درخواست باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. به بخش تنظیمات (Setting) بروید و روی سومین آیکون از پایین با نام account کلیک کنید.
 2. در این بخش باید گزینه یکی مانده به آخری، عبارت request verification را انتخاب کنید.
 3. در ادامه یک فرم باز می‌شود که شامل موارد زیر است:
 4. نام حساب کاربری یا username: نام حسابی که می‌خواهید تیک آبی داشته باشد را وارد کنید
 5. نام و نام خانوادگی (Your Full name): در اینجا نام کامل خود که روی مدارکتان وجود دارد را وارد کنید. اگر قرار است برای یک حساب بیزینس این کار را انجام دهید، نام کامل شرکت را بنویسید.

  تیک ابی اینستا
  تیک ابی اینستا
 6. بخش known as دوباره همان اسم و فامیل شما یا نام شرکت است
 7. دسته بندی اکانت(account category): حتما نزدیک‌ترین گزینه را با توجه به موضوع صفحه اینستاگرامتان انتخاب کنید
 8. کارت شناسایی معتبر(Valid photo identification): در این بخش لازم است یک مدرک شناسایی معتبر را به اینستاگرام ارائه کنید. از پاسپورت یا گواهی‌نامه بین‌المللی برای این بخش استفاده کنید.

تیک ابی اینستا
تیک ابی اینستا

بعد پر کردن همه این موارد، گزینه ارسال را انتخاب کنید و منتظر جواب اینستاگرام بمانید. واقعیت این است که هیچ زمان مشخصی برای پاسخگویی درخواست شما از طرف ایسنتاگرام وجود ندارد. ممکن است این فرآیند روزها، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها زمان ببرد. تنها کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا این موضوع از طرف آن‌ها مورد بررسی قرار بگیرد.

تیک ابی اینستا
تیک ابی اینستا

چگونه تیک آبی اینستاگرام از دست می‌رود؟

وقتی اینستاگرام حساب شما را تأیید کرد و تیک آبی را گرفتید، بدانید که همیشه زیر نظر هستید و در صورتی که هر کدام از کارهای زیر را انجام دهید، ممکن است تأییدیه این شبکه اجتماعی را از دست بدهید:

 • تبلیغات، انتقال حساب به شخص دیگر یا فروش نشان تأیید یا همان Verified Badge
 • استفاده از تصویر پروفایل، بیو یا بخش نام حساب خودتان برای تبلیغ سایر خدمات
 • تلاش برای گرفتن تیک آبی از طریق یک شخص ثالث

بنابراین اگر این تیک آبی را گرفتید، با آن مانند یک دستاورد یا امتیاز ارزشمند رفتار کنید و قدر آن را بدانید؛ چون ممکن است با کوچک‌ترین خطا اینستاگرام این امتیاز را از شما سلب کند.

 

کلیک کنید و رای بدهید
[Total: Average: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساخت اکانت پی پال دائمی x بخوانید...